خدمات ما

بهینه سازی برای موتورهای جستجو SEO

 

آیا تمایل دارید که وب سایت شما در رده‌های بالای گوگل قرار گیرد؟ ما وب سایت شما را طبق استانداردهای گوگل و بینگ برای موتورهای جستجو بهینه و آماده میکنیم.

افزایش رتبه سایت در گوگل در کلمات کلیدی پر جستجو در موتور های جستجوگر تخصص ماست کسب و کارتان را با سئو سایت متحول کنید برندینگ در دنیای اینترنت با کمترین هزینه تنها به کمک سئو امکان پذیر است ، اگر شما به دنبال برندینگ و افزایش فروش در دنیای اینترنت هستید بهترین گزینه سئو و بهینه سازی سایت است.

 

 

 

 

طراحی سایت های فوق حرفه ای

 

آیا شما نیاز به یک وب سایت حرفه‌ای مختص کسب و کار خود دارید؟ ما برای شما وب سایتی زیبا, کار آمد و با استاندارد های روز دنیا طراحی میکنیم.

طراحی سایت طبق اصول و استاندارد یکی از خدمات تیم آیکاوب است که طی ۶ سال تجربه ایی که داشته است کیفیت طراحی وب سایت ها روز به روز بهتر شده است . طراحی وب سایت ها کاملا بهینه برای موتور های جستجوگر , کاملا ولید w3c , ریسپانسیو responsive و حرفه ایی خواهد بود . برای درک بهتر خدمات می توانید نمونه کارهای طراحی وب سایت را مشاهده کنید.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی آنلاین

آیا نیاز به یک سیستم فروش آنلاین با استاندارد های روز دنیا دارید؟ سیستم آسان فروش بالوین تمام نیازهای شما را برای یک فروشگاه آنلاین براورده می‌کند.

تحلیل، طراحی و اجرای CRM/HRM/LMS

هنوز روند شرکت شما سنتی و با کاغذ انجام میشود؟ ما برای شما سیستم های اتوماسیونی داریم که تمامی روند کاری شما را بصورت اتوماتیک انجام میدهد ؛ بازدهی خود را بالا ببرید و گزارشات کاملی از روند کاری خود داشته باشید.

برنامه نویسی تخصصی سیستم های آنلاین

 آیا نیاز به یک برنامه دارید که فراتر از یک وب سایت ساده است؟ ما برای شما تمامی آنچه نیاز دارید را می آفرینیم.  باشگاه مشتریان ، قرعه کشی ، سیستم های روز آنلاین…

مشاوره رایگان طراحی سایت

آیکاوب با ارائه مشاوره رایگان در زمینه های مختلف ، قصد و نیت در برطرف سازی ابهامات موجود در ذهن شما را داشته تا شما بتوانید در رسیدن به هدف خود بهترین راه را انتخاب کنید.
افراد موفق و شرکت های بزرگ که تمایل به راه اندازی سایت هایی موفق و بزرگ و یا هر نوع کسب و کاری را دارند، مشاوره در آن زمینه را یک اصل مهم و اساسی می دانند و هیچ گاه از آن چشم پوشی نمی کنند.

تبلیغات در شبکه های اجتماعی

از هر چهار دقیقه وقت گذرانی در اینترنت یک دقیقه از آن در شبکه های اجتماعی سپری میشود و این بدان معنا است که تعداد باور نکردنی از این مشتریان در این شبکه‌ها منتظر شما هستند.

 

فروشگاه قالب های اختصاصی

فروشگاه قالب های زیادی در اینترنت وجود دارد ولی تا به حال فروشگاه قالب های اختصاصی راه اندازی نشده بود ، در همین امر بر آن شدیم اولین فروشگاه قالب های اختصاصی را راه اندازی کنم . فروشگاه قالب های اختصاصی آیکاوب شامل قالب های طراحی شده توسط تیم آیکاوب و همینطور قالب های اختصاصی دیگر از کاربران متعهد اینترنت است .

خلاصه مراحل سفارش طراحی سایت :

۱. تجزیه و تحلیل – تهیه لیستی از امکانات و نیازهای شما از سایت

۲. ارسال توضیحات لازم از سایت برای استعلام قیمت

۳. ارسال قیمت نسبت به خواسته های شما و توافق بین دوطرف

۴. واریز ۳۰% درصد از هزینه و استارت طراحی

۵. ارسال طرح آماده شده بعد از مدت معین برای شما و دریافت تایید

۶. دریافت ۳۰% درصد دوم و استارت کدنویسی

۷. نمایش سایت به شما و دریافت مابقی هزینه

۸. نصب ، راه اندازی و پشتیبانی

” از اینجاست که شما یکی از مشتریان ثابت آیکاوب می شوید “